Jak hrát


Obecná pravidla

Tento web je určen výhradně pro uspořádání online internetové ligy ve hrách …….. Přihlásit se může úplně každý, kdo si chce kvalitně zahrát tuto hru a změřit své síly s ostatními. Stačí se jen zaregistrovat, více v přihlášce do ligy

Přihláška do ligy

Pro hraní našich souse Pro přijetí musíte být kompletně obeznámeni s těmito pravidly(!) a splňovat následující podmínky: vlastnit originální kopii hry PES6 a mít ji nainstalovanou bez jakýchkoliv patchů či Option Filů, být připojen k internetu (při přihlašování u hlavního admina předložit aktuální >>test<<) a dále mít nainstalované ICQ a mIRC (mIRC není povinný, pouze ho doporučuji, najdete ho v download sekci) pro domluvu zápasů a FRAPS (viz. níže).

Systém ligy a pohárů

Systém ligy je následující: máme dvě ligy (11+11), hraje se dvoukolově (doma-venku), první dva postupují a poslední dva sestupují. Každý týden v pondělí přibude do rozpisu jedno(dvě) nové ligové kolo (+ případný pohárový zápas) , které se musí odehrát do neděle daného týdne. Dodržujte a kontrolujte rozpisy!

2vs2 ligu hrají vždy dvojice, hraje se jednokolově, přičemž střetnutí se hraje dvouzápasově (viz. Příklad*). První zápas zakládá domácí tým (dle rozpisu), po skončení zápasu si hráči zaznamenají výsledek (konečný stav, střelce branek a karty) a hned poté následuje zápas druhý, který zakládá druhý tým. Po skončení si hráči opět zapíší statistiky a jeden ze zúčastněných provede zápis a to následujícím způsobem: konečný stav (=výsledek prvního zápasu + výsledek druhého zápasu), poločasový stav (=výsledek prvního zápasu) a všechny střelce i karty z obou zápasů a obdržené góly u brankářů. Po odehraní všech kol následuje playoff, ve kterém se utká prvních 8 teamů (rozřazení bude klasické: 1. s 8., 2. s 7., 3. s 6. atd.). Playoff se hraje systémem na dva vítězné zápasy, s tím že první zápas loží níže postavený tým, druhý zápas a případný třetí zápas loží výše postavený tým po základní části. To znamená, že už se nehraje systémem dvou zápasů které se sčítají. Všechny zápasy v playoff musí mít vítěze, to znamená, že při zakládání zápasu musíte zvolit prodloužení a penalty pro případ, že by zápas skončil nerozhodně.

Příklad- dva zápasy po 10.minutách

Tým A - Tým B
1.zápas 1:0 (Tým A zakládal)
2.zápas 0:2 (Tým B zakládal)
Celkový výsledek = 1:2 po poločase (1:0) (Vítězem zápasu je Tým B)

Rookie ligaslouží pro hráče, kteří nehrají ligu, protože se nevešli, ale v budoucnu by rádi. Hráči Rookie ligy posléze nahrazují ty hráče, kteří z nějakého důvodu opustí ligu! Navíc se zde otestuje jejich spolehlivost a vyzkouší si zacházení s webem.

Rookie liga má neomezený počet hráčů a nemá žádné rozlosování, hráči hrají se soupeři libovolně, ale maximálně čtyři zápasy s jedním soupeřem. Po odehrání zápasu zadají oba hráči výsledek do    •  >>"Tabulka"<<<. Při potřebě doplnit někoho do ligy bude brán ohled na postavení v tabulce a taky na aktivitu hráče!

Ligový pohár se bude v této sezóně hrát systémem čtyř skupin po 5 (5-6) týmech kde bude hrát každý s každým dva zápasy (dle rozpisů) (zakládání zápasu bude na domluvě, v případě, že se nedomluvíte, zakládá domácí). První 2 z každé skupiny (8) postupují do K.O. kde se hraje pohárovým systémem (dva zápasy doma-venku). Vítěz Ligového poháru získá cenu DVD s filmy . (Příští sezonu bude systém pravděpodobně jiný).

V případě rovnosti bodů vždy rozhodují vzájemné zápasy, rozdíl skóre, větší počet vstřelených branek, los.

* Systém lig a pohárů se bude zřejmě měnit každou sezónu, podle počtu účastníků.*

Nastavení zápasu

Hráči se před zápasem domluví na kterém serveru a lobby se sejdou a jsou povinni vypnout všechny programy, které jsou jakkoliv závislé na internetu, tzn. ICQ, Kazaa, DC++, torrenty, všechny internetové prohlížeče, firewally atd. (je třeba minimalizovat lagy, aby byl hostující hráč co nejméně omezen). Zakládající hráč (vždy domácí podle rozpisu) je pak povinen nastavit tyto hodnoty při zakládání:

Match time: 10 minut
Time limit: normalNumber of pauses: 3
Ingame chat: only participants *
Condition: normal
Injuries: yes
Maximum number of substitutions: 3
Extra time: no
Penalty shoot-out: no
Time of day: random*
Season: random*
Weather: random*

Ostatní hodnoty**

*zde můžete nastavit hodnoty, které vám vyhovují
** ostatní hodnoty nastavte podle vlastního uvážení

Domluva a odklady a předehrávání zápasů

Hráči si domluví termín odehraní daného zápasu pomocí mirc (kanál: pes6onlineliga.tym), nebo pomocí ICQ (ICQ Number má každý hráč ve svém profilu – stačí na něj kliknout v >>tabulce<<).Důležitým bodem je také odkládání zápasů. Každý týden (nejpozději v pondělí v 18:00) budou na webu zveřejněno následující kolo (+ případný pohárový zápas) do všech lig (společně s disciplinárními tresty). Na odehrání těchto zápasů máte vždy týden (týden končí vždy v neděli o půlnoci). Kdo z jakéhokoliv důvodu nestihne svoje zápasy odehrát, musí to bezpodmínečně nahlásit adminovi i soupeři ještě před koncem termínu! Sdělí mu také, proč chce svůj zápas odložit. Odložit zápas lze pouze o jeden týden a musí být zapsán v sekci >>>Omluvenky<<< u příslušné ligy (pouze v případě vážného důvodu lze zápasy odložit na delší dobu, ale jen se souhlasem admina). Nebo lze zápasy předehrát v případě, že víte o tom, že dva týdny nebudete na netu podívejte se na rozlosování které jsou k dispozici na webu a požádejte admina o možnost předehrání určitých zápasů. Pokud tak neučiní ani jeden z hráčů (do neděle 23:59) a zápas bude nedohrán, nastane kontumace 0:3 v neprospěch obou hráčů! Takže nezapomínejte na své zápasy!!! Kdyby se Váš soupeř vůbec neukazoval ani neozýval na ICQ a nebyl na mircu, zapište to do fóra do sekce >>>Stížnosti<<<. Admin pak zváží situaci a případně zkontumuje zápas ve Váš prospěch. Doufám, že tento bod je všem zcela jasný! Přesto neznalost pravidel neomlouvá!!!


Obecná ustanovení

Registrace na NodPlay je pro každého, kdo má elementární respekt vůči ostatním uživatelům. Uživatelé mají zákaz jakýmkoliv způsobem se pokoušet prolamovat do zabezpečení serveru provozující webové stránky NodPlay, nebo získávat osobní údaje jiných uživatelů Uživatelé souhlasí s uveřejněním všech údajů na svém veřejném profilu, které si vyplní.

Podmínky registrace

- Kdokoliv se může na webu NodPlay registrovat zdarma.  - Uživatel, který se chce účastnit soupeření o NodCoins musí dosáhnout plnoletosti - Uživatel musí při registraci vyplnit platnou a aktuální emailovou adresu z důvodu doručení potvrzovacích údajů, které jsou nutné k založení uživatelského účtu.  -Registrací na webu NodPlay hráč stvrzuje, že si Pravidla přečetl, rozumí těmto Pravidlům, souhlasí s nimi a bude se jimi řídit.

Pravidla diskuse

Diskusní příspěvky uživatelů či jiných osob vyjadřují jejich vlastní názory. Provozovatel webu NodPlay nenese za jejich obsah žádnou zodpovědnost.  Uživatelé berou na vědomí, že uveřejnění jakýchkoli vizuálních a/nebo audiálních projevů, které jsou inzercí či reklamou; odesílání spamu, vulgárních, rasistických a dalších urážejících výrazů je zakázáno. Provozovatel webu NodPlay si vyhrazuje právo odstranit jakýkoliv příspěvek, u kterého vznikne byť jen podezřeni na porušeni uvedených pravidel. Odpovědnost uživatele, v případě vzniklé škody, tímto není dotčena. 

Pravidla účasti v turnajích a kláních

Uživatelé berou na vědomí, že jakýkoli druh cheatování je zakázán ve všech turnajích.  Cheatováním se rozumí manipulace se soubory, používání skriptů či jiných SW programů, které zvýhodňují hráče samotného či jeho tým na úkor soupeře.  Prokázáním cheatování se hráč / tým vystavuje riziku, že hráč / tým bude vyloučen z probíhajícího turnaje a nebude mu umožněn start ani v dalších turnajích.

Přezdívky

Přezdívka (nick) je dobrovolnou volbou každého uživatele a provozovatel webu NodPlay nenese odpovědnost za její obsah. Zakázané nicky jsou takové, které: jsou chráněny právy třetích osob a uživatel nemá písemný souhlas pro jejich použití, se podobají značkám nebo ochranným známkám, bez ohledu na to, zda jsou nebo nejsou registrované, napodobují a/nebo napadají nicky jiných uživatelů Jakýkoliv nick, který je urážlivý, vulgární, podněcující rasovou, či etnickou nenávist nebo je v rozporu s dobrými mravy nebo zákony zemí EU, je zakázaný. Provozovatel webu NodPlay si vyhrazuje právo rozšířit, změnit nebo zrušit tento čl. V. Pravidel. Uvedené podmínky se vztahují i na jména klanů a týmů.

Pravidla turnajů

Každý turnaj má svá přesně definovaná jedinečná pravidla, která jsou stanovena organizátorem daného turnaje před jeho startem (dále jen „Pravidla turnaje“).  Přihlášením do turnaje uživatel vyslovuje souhlas s danými Pravidly turnaje, kterými se musí během celého turnaje řídit.  Organizátor má právo na změnu Pravidel turnaje zejména tehdy, pokud jimi má být zkvalitněn průběh turnaje. Tuto změnu musí organizátor oznámit všem zúčastněným hráčům ihned po jejím provedení.

Pravidla pro předávání cen

Ceny, které jsou před turnajem vyhlášeny provozovatelem webu NodPlay, nejsou soudně vymahatelné.  Hráč / tým porušením Pravidel ztrácí nárok na výhru, přestože jinak ve hře uspěl Hráči berou na vědomí, že v případě, kdy se výhra vrátí odesílateli (provozovateli webu NodPlay) z důvodu nevyzvednutí výhercem, připadne tato výhra provozovateli webu NodPlay.  Pokud do turnajů pořádaných na webu NodPlay vloží ceny jiní sponzoři, než sponzoři webu NodPlay, provozovatel webu NodPlay nenese žádnou zodpovědnost za případné nedodání či neodeslání výher výhercům ze strany pořadatele soutěže – dobrovolného admina.  Výhry jednotlivcům se posílají na adresu jednotlivce. Výhry pro týmy se posílají v jedné zásilce na adresu kapitána týmu. V případě různých soutěží (soutěže o hardware, počítačové hry apod.) má výherce povinnost napsat svou kompletní adresu na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo odpovědět na zprávu, který mu přijde od vedení webu ihned po vyhlášení soutěže. Pokud tak neučiní do 14 dnů od data vyhlášení vítěze, cena propadá NodPlay. Uživatelé berou na vědomí, že provozovatel webu NodPlay vyhlašuje vítěze veškerých turnajů a soutěží, s tím, že provozovatel webu NodPlay následně nemá povinnost kontaktovat vítěze (tzn. vítěz je oznámen na webu NodPlay aniž by musel být kontaktován). Pokud jméno vítěze nebude napsáno u článku, bude vítěz kontaktován e-mailovou zprávou. I v tomto případě platí, že musí svou kompletní adresu poslat nejpozději do 14 dnů od data vyhlášení, jinak výhra připadne provozovateli webu NodPlay. - V případě okamžitých výzev o NodCoins jsou odměny automaticky přičteny vítězi utkání do jeho profilu -Z účasti v soutěžích jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem nebo pořadatelem soutěže, nebo osoby blízké těmto osobám (ust. § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku) či osoby přímo či nepřímo spolupracující na soutěži.

Komunikace a domluva zápasů

discord Dle potvrzených termínů na stránkách nodplay.com se hráči domluví na názvu místnosti (místnost zakládá hostitel výzvy) nejpozději do 5 minut do začátku utkání Veškerá komunikace mezi uživateli probíhá na komunikačním kanálu discord (přezdívky uživatelů se musí shodovat s přezdívkami na stránkách nodplay.com)

Zadávání výsledků

Okamžitě po odehraném zápase je vítěz (při remíze domácí) povinen zaslat výsledek zápasu na web. Výsledek se vkládá do tabulky. Poražený po každém zápase zkontroluje správnost zápisu a případné nejasnosti nahlásí (do 1 hodiny po zaslání výsledku) přes nabídku stížnost (a tím i ručí za správnost a úplnost zápisu stejně jako ten kdo výsledek zapisoval). Odměny za „okamžitou výzvu“ se ihned po odeslání výsledku automaticky připíší vítězi.

Problémy s připojením

Pokud by hra příliš lagovala již od začátku, sdělte to ihned svému soupeři (nejpozději do dvou minut od začátku utkání) a popř. založte hru na jiném serveru nebo se domluvte na odehrání zápasu v jiném termínu. 
Pokud Vám hra sama spadne uprostřed utkání, založíte novou hru, (stav utkání skóre, čas, nebo kombinace dle dané hry) před vypnutím hry se připočítává do celkové výsledku). 
 Hry na čas: dohrává se jen nedohraný čas, 
Hry na skóre: dohrává se jen do předem definovaného skóre (dle pravidel) Pro případ, že se spojení náhle zhorší během hry a nestabilní připojení, nebo vysoký ping přetrvává, doporučujeme celé utkání nahrávat přes obs studio, či podobný nahrávací program jako důkazní materiál.

Zadávání výsledků

Okamžitě po odehraném zápase je vítěz (při remíze domácí) povinen zaslat výsledek zápasu na web. Výsledek se vkláda do tabulky a střelci též, ale do 2. části, kde vyplníte zápas o který se jedná a strelce (bližší popisy v sekci "tabulka" ) podle jednotlivých soutěží . Správnost zápisů bude kontrolována. V případě, že padl vlastní gól, napište to do střelců!!! .Poražený po každém zápase zkontroluje správnost zápisu a případné nejasnosti opraví nebo nahlásí adminovi (a tím i ručí za správnost a úplnost zápisu stejně jako ten kdo výsledek zapisoval). Předejde se tím případným nesrovnalostem ohledně výsledku. Na základě zkušeností také zavádíme „pravidlo slušnosti“. Hráči se k sobě chovají slušně a FAIR PLAY. Proto doporučujeme stáhnout a nainstalovat program >>>FRAPS<<< , pro pořizování záznamů. V případě neférové a ponižující hry soupeře, pak stačí pořídit průkazný(!) záznam a nahlásit to adminovi, který celou situaci zhodnotí a vyvodí případná opatření. Pevně věříme, že hráči budou natolik čestní, abychom tyto kroky nemuseli podniknout.


Problémy s lagy

Pokud by hra nepřirozeně lagovala už od začátku, sdělte to ihned svému soupeři a popř. založte hru na jiném serveru nebo se domluvte na odehrání zápasu v jiném termínu nebo na založení hry soupeřem (za zkoušku to stojí a pokud by to i tak lagovalo, pak zápas odehrajte v jiném termínu). Pro eliminování problémů s tím, zda byl gól regulérní doporučujeme, aby v případě, kdy má jeden ze soupeřů lagy několikrát za sebou zmáčkne při běžící hře pauzu. Protihráč tak pozná (bliká pauza), že soupeř má problém a balón okamžitě zakopne do autu. Samozřejmě v případě, že se bude ve hře následně pokračovat, hráč vrátí balon sportovně soupeři. Toto samozřejmě neplatí pro případ, kdy je některý z hráčů v gólové šanci, a kdy si chce hráč pouze vystřídat (to zmáčkne pauzu pouze jednou). Zkrátka FAIR PLAY především. Servery KONAMI nebo také připojení jednoho z hráčů může být někdy dost nestabilní. Pokud Vám hra sama spadne uprostřed zápasu, platí následující pravidla: pokud jste odehráli méně než 20 min ze zápasu a nepadl do té doby gól, hrajete celý zápas znovu. Pokud už byl stav zápasu změněn, přenáší se výsledek do nového zápasu. Jestliže jste odehráli více než 20 min ze zápasu, dohráváte pouze zbylé minuty a výsledek se taky pochopitelně přenáší.(Před tím, než budete dohrávat takto rozehraný zápas, domluvte si přesný konec zápasu, aby se předešlo případným dohadům). Případné problémy můžete s adminy konzultovat přes ICQ. Nejdůležitější je se dohodnout ke spokojenosti obou hráčů!!!


Sankce a tresty

Pokud bude někdo jakýmkoliv způsobem porušovat pravidla ligy a webu či jiných vyjímečných případech, bude okamžitě potrestán podle míry přestupku. Bude fungovat systém trestných bodů: to znamená, že můžete podle míry přestupku získat od jednoho do osmnácti trestných bodů za jeden prohřešek a při zisku devíti bodů budete vyloučeni ze všech soutěží na webu a následně se smíte až po 30.dnech znovu přihlásit do Rookie ligy s tím že devět bodů vám zůstává a pokud dosáhnete osmnácti trestných bodů bude následovat vyloučení ze všech soutěží na webu a zabanování IP adresy. Sazebník trestných bodů: nesprávné a neúplné zapsání obdržených gólů u brankářů, karet a vstřelených gólů, neznalost pravidel = 1 trestný bod. Nemístné dotazy na věci, které jsou jasně uvedeny v nějakém článku nebo v pravidlech na webu, nesprávně zadané příspěvky ve foru (ve špatném topicu nebo vytvoření nového topicu místo zadání odpovědi) = 2 trestné body. Kontumace ve váš neprospěch, neomluvení zápasu, nezadání výsledku v Rookie lize = 3 trestné body. Odpojení se od zápasu či nekorektní chování na webu = 3 trestné body. Nesportovní chování = 6 trestných bodů. Vulgární vyjadřování kdekoliv na webu nebo vulgární urážení soupeře = 9 trestných bodů. Sazebník může být kdykoliv doplněn nebo pozměněn adminem. Při jakýchkoliv problémech a dohadech mezi hráči platí rozhodnutí admina jako konečné a platné pro oba hráče i v případě nesouhlasu některého z hráčů.(O jakémkoliv nesportovním chování některého z hráčů okamžitě uvědomte admina zápisem do fóra do sekce >>>Stížnosti<<< či kontaktovat admina.)


Nahrazování vyloučených hráčů

V případě vyloučení hráče z první nebo druhé ligy bude systém následovný: V době mezi 1. – 14. kolem převezme tým i s výsledky již odehraných zápasů v případě zájmu první hráč z nižší ligy bráno podle pořadí na draftu ( v případě že nebude mít zájem bude následovat další v pořadí) a uvolněný tým v nejnižší lize i s výsledkama již odehraných zápasů převezme první náhradník z rookie. V době mezi 15. – 22. kolem už se týmy z první a druhé ligy nahrazovat nebudou a jejich zápasy se zkontumují. Hráči ve třetí (nejnižší) lize budou nahrazováni hráči z Rookie ligy až do konce sezony. (Jeho případný náhradník převezme jeho tým i s výsledky dosud odehraných zápasů a odehraje všechny kontumované zápasy.

Pravidla platí pro všechny uživatele tohoto webu a můžou být adminem kdykoliv pozměněna nebo rozšířená, veškeré připomínky můžete psát adminovi na ICQ! (Na jakoukoliv změnu budete upozorněni).

Ve vyjímečných případech může být situace řešena adminem i jinak než jak to popisují tato pravidla.

Jak platit


jak platit

Tento web je určen výhradně pro uspořádání online internetové ligy ve hrách …….. Přihlásit se může úplně každý, kdo si chce kvalitně zahrát tuto hru a změřit své síly s ostatními. Stačí se jen zaregistrovat, více v přihlášce do ligy

jak platit

Pro hraní našich souse Pro přijetí musíte být kompletně obeznámeni s těmito pravidly(!) a splňovat následující podmínky: vlastnit originální kopii hry PES6 a mít ji nainstalovanou bez jakýchkoliv patchů či Option Filů, být připojen k internetu (při přihlašování u hlavního admina předložit aktuální >>test<<) a dále mít nainstalované ICQ a mIRC (mIRC není povinný, pouze ho doporučuji, najdete ho v download sekci) pro domluvu zápasů a FRAPS (viz. níže).

jak platit

Systém ligy je následující: máme dvě ligy (11+11), hraje se dvoukolově (doma-venku), první dva postupují a poslední dva sestupují. Každý týden v pondělí přibude do rozpisu jedno(dvě) nové ligové kolo (+ případný pohárový zápas) , které se musí odehrát do neděle daného týdne. Dodržujte a kontrolujte rozpisy!

2vs2 ligu hrají vždy dvojice, hraje se jednokolově, přičemž střetnutí se hraje dvouzápasově (viz. Příklad*). První zápas zakládá domácí tým (dle rozpisu), po skončení zápasu si hráči zaznamenají výsledek (konečný stav, střelce branek a karty) a hned poté následuje zápas druhý, který zakládá druhý tým. Po skončení si hráči opět zapíší statistiky a jeden ze zúčastněných provede zápis a to následujícím způsobem: konečný stav (=výsledek prvního zápasu + výsledek druhého zápasu), poločasový stav (=výsledek prvního zápasu) a všechny střelce i karty z obou zápasů a obdržené góly u brankářů. Po odehraní všech kol následuje playoff, ve kterém se utká prvních 8 teamů (rozřazení bude klasické: 1. s 8., 2. s 7., 3. s 6. atd.). Playoff se hraje systémem na dva vítězné zápasy, s tím že první zápas loží níže postavený tým, druhý zápas a případný třetí zápas loží výše postavený tým po základní části. To znamená, že už se nehraje systémem dvou zápasů které se sčítají. Všechny zápasy v playoff musí mít vítěze, to znamená, že při zakládání zápasu musíte zvolit prodloužení a penalty pro případ, že by zápas skončil nerozhodně.

Příklad- dva zápasy po 10.minutách

Tým A - Tým B
1.zápas 1:0 (Tým A zakládal)
2.zápas 0:2 (Tým B zakládal)
Celkový výsledek = 1:2 po poločase (1:0) (Vítězem zápasu je Tým B)

Rookie ligaslouží pro hráče, kteří nehrají ligu, protože se nevešli, ale v budoucnu by rádi. Hráči Rookie ligy posléze nahrazují ty hráče, kteří z nějakého důvodu opustí ligu! Navíc se zde otestuje jejich spolehlivost a vyzkouší si zacházení s webem.

Rookie liga má neomezený počet hráčů a nemá žádné rozlosování, hráči hrají se soupeři libovolně, ale maximálně čtyři zápasy s jedním soupeřem. Po odehrání zápasu zadají oba hráči výsledek do    •  >>"Tabulka"<<<. Při potřebě doplnit někoho do ligy bude brán ohled na postavení v tabulce a taky na aktivitu hráče!

Ligový pohár se bude v této sezóně hrát systémem čtyř skupin po 5 (5-6) týmech kde bude hrát každý s každým dva zápasy (dle rozpisů) (zakládání zápasu bude na domluvě, v případě, že se nedomluvíte, zakládá domácí). První 2 z každé skupiny (8) postupují do K.O. kde se hraje pohárovým systémem (dva zápasy doma-venku). Vítěz Ligového poháru získá cenu DVD s filmy . (Příští sezonu bude systém pravděpodobně jiný).

V případě rovnosti bodů vždy rozhodují vzájemné zápasy, rozdíl skóre, větší počet vstřelených branek, los.

* Systém lig a pohárů se bude zřejmě měnit každou sezónu, podle počtu účastníků.*

jak platit

Hráči se před zápasem domluví na kterém serveru a lobby se sejdou a jsou povinni vypnout všechny programy, které jsou jakkoliv závislé na internetu, tzn. ICQ, Kazaa, DC++, torrenty, všechny internetové prohlížeče, firewally atd. (je třeba minimalizovat lagy, aby byl hostující hráč co nejméně omezen). Zakládající hráč (vždy domácí podle rozpisu) je pak povinen nastavit tyto hodnoty při zakládání:

Match time: 10 minut
Time limit: normalNumber of pauses: 3
Ingame chat: only participants *
Condition: normal
Injuries: yes
Maximum number of substitutions: 3
Extra time: no
Penalty shoot-out: no
Time of day: random*
Season: random*
Weather: random*

Ostatní hodnoty**

*zde můžete nastavit hodnoty, které vám vyhovují
** ostatní hodnoty nastavte podle vlastního uvážení

jak platit

Hráči si domluví termín odehraní daného zápasu pomocí mirc (kanál: pes6onlineliga.tym), nebo pomocí ICQ (ICQ Number má každý hráč ve svém profilu – stačí na něj kliknout v >>tabulce<<).Důležitým bodem je také odkládání zápasů. Každý týden (nejpozději v pondělí v 18:00) budou na webu zveřejněno následující kolo (+ případný pohárový zápas) do všech lig (společně s disciplinárními tresty). Na odehrání těchto zápasů máte vždy týden (týden končí vždy v neděli o půlnoci). Kdo z jakéhokoliv důvodu nestihne svoje zápasy odehrát, musí to bezpodmínečně nahlásit adminovi i soupeři ještě před koncem termínu! Sdělí mu také, proč chce svůj zápas odložit. Odložit zápas lze pouze o jeden týden a musí být zapsán v sekci >>>Omluvenky<<< u příslušné ligy (pouze v případě vážného důvodu lze zápasy odložit na delší dobu, ale jen se souhlasem admina). Nebo lze zápasy předehrát v případě, že víte o tom, že dva týdny nebudete na netu podívejte se na rozlosování které jsou k dispozici na webu a požádejte admina o možnost předehrání určitých zápasů. Pokud tak neučiní ani jeden z hráčů (do neděle 23:59) a zápas bude nedohrán, nastane kontumace 0:3 v neprospěch obou hráčů! Takže nezapomínejte na své zápasy!!! Kdyby se Váš soupeř vůbec neukazoval ani neozýval na ICQ a nebyl na mircu, zapište to do fóra do sekce >>>Stížnosti<<<. Admin pak zváží situaci a případně zkontumuje zápas ve Váš prospěch. Doufám, že tento bod je všem zcela jasný! Přesto neznalost pravidel neomlouvá!!!


jak platit

Registrace na NodPlay je pro každého, kdo má elementární respekt vůči ostatním uživatelům. Uživatelé mají zákaz jakýmkoliv způsobem se pokoušet prolamovat do zabezpečení serveru provozující webové stránky NodPlay, nebo získávat osobní údaje jiných uživatelů Uživatelé souhlasí s uveřejněním všech údajů na svém veřejném profilu, které si vyplní.

jak platit

- Kdokoliv se může na webu NodPlay registrovat zdarma.  - Uživatel, který se chce účastnit soupeření o NodCoins musí dosáhnout plnoletosti - Uživatel musí při registraci vyplnit platnou a aktuální emailovou adresu z důvodu doručení potvrzovacích údajů, které jsou nutné k založení uživatelského účtu.  -Registrací na webu NodPlay hráč stvrzuje, že si Pravidla přečetl, rozumí těmto Pravidlům, souhlasí s nimi a bude se jimi řídit.

jak platit

Přezdívka (nick) je dobrovolnou volbou každého uživatele a provozovatel webu NodPlay nenese odpovědnost za její obsah. Zakázané nicky jsou takové, které: jsou chráněny právy třetích osob a uživatel nemá písemný souhlas pro jejich použití, se podobají značkám nebo ochranným známkám, bez ohledu na to, zda jsou nebo nejsou registrované, napodobují a/nebo napadají nicky jiných uživatelů Jakýkoliv nick, který je urážlivý, vulgární, podněcující rasovou, či etnickou nenávist nebo je v rozporu s dobrými mravy nebo zákony zemí EU, je zakázaný. Provozovatel webu NodPlay si vyhrazuje právo rozšířit, změnit nebo zrušit tento čl. V. Pravidel. Uvedené podmínky se vztahují i na jména klanů a týmů.